Pieteikties jaunumiem

Saņemiet jaunāko informāciju un speciālos piedāvājumus!

MEKLĒT

Privātums un sīkdatnes

Datu pārzinis SIA Baltic GSA apliecina, ka informācija un personas dati (klienta vārds, uzvārds, dzimsanas datums, pasta adrese, telefona numurs un e-pasta adrese), kurus Jūs esat iesniedzis saistībā ar šīs mājas lapas apmeklēšanu un pakalpojumu izmantošanu tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Nolūki, kādiem var tikt  izmantoti jūsu personas dati: ceļojumu pakalpojumu sniegšana, grāmatvedība, saziņa, reklāmas pielāgošana un pētniecība.

Datu apstrades pamats ir Jūsu piekrišana (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.pants).  Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt grozīt, papildināt vai dzēst savus Personas datus, kas par jums ir mūsu rīcībā, ja vien tas nav pretrunā ar līgumsaistību izpildes nosacījumiem vai normatīvo aktu prasībām.

Savāktie dati tiks izmantoti tikai šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem izņemot: (a) ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti; (b) lai izmeklētu un novērstu iespējamus likuma pārkāpumus; (c) lai aizsargātu SIA Baltic GSA tiesības un īpašumu; (d) situācijās, kas saistītas ar apdraudējumu personas veselībai vai dzīvībai. Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem kā arī normatīvajos aktos noteikto laiku, pēc sākotnējās datu apstrādes.

Sīkdatnes

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz Jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Tāpat to dara arī lielākā daļa lielo tīmekļa vietņu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

Sesijas sīkdatnes ir pagaidu sīkdatnes, kas darbojas laikā, kad datorlietotājs piekļūst tīmekļa vietnei (precīzāk, līdz brīdim, kad lietotājs iziet no tīmekļa vietnes un aizver pārlūkprogrammu). Sesijas sīkdatnes palīdz šaj tīmekļa vietnei iegaumēt darbības, ko apmeklētājs ir veicis iepriekšējā lapā, novēršot nepieciešamību atkārtoti ievadīt informāciju. Pastāvīgās sīkdatnes paliek apmeklētāja datorā pēc mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas. Šīs sīkdatnes palīdz mums identificēt Tevi kā unikālu apmeklētāju (saglabājot šo informāciju kā pēc nejaušības principa ģenerētu skaitli).

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.  Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

Google Analytics

Šī vietne izmanto Google Analytcs, analītikas pakalpojumu, ko piedāvā trešās personas uzņēmums («Google»). Google instalē sīkdatnes, lai palīdzētu analizēt, kā tiek izmantota vietne. Informāciju, ko sīkdatnes apkopo saistībā ar šīs vietnes izmantojumu, jūsu pārlūkprogramma pārraidīs Google, un tā tiks saglabāta serveros Amerikas Savienotajās Valstīs un citur. Google mūsu vārdā šo informāciju izmantos, lai novērtētu kā jūs izmantojat mūsu vietni, sastādot ziņojumus par vietnes aktivitāti, kā arī nodrošinot mums citus pakalpojumus saistībā ar vietnes aktivitāti un interneta izmantošanu. IP adreses, kuras apkopo Google Analītika, netiks saistītas ar jebkādiem citiem datiem, kuri ir Google rīcībā. Jūs varat izvēlēties apturēt vai bloķēt Google sīkdatņu darbību, izvēloties attiecīgos iestatījumus jūsu pārlūkprogrammā. Jūs varat lejupielādēt un instalēt šeit pieejamo Google Analytics Opt-out pārlūkprogrammas rīku: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout

 
← atpakaļ

Representation Specialist Baltic GSA is a proud partner of Brussels Airlines, Ethiopian Airlines, CarTrawler, AmaWaterways, Carnival Cruise Line, Costa Cruises, Cunard Line, CroisiEurope, Holland America Line, MSC Cruises, Norwegian Cruise Line, Princess Cruises, P&O Cruises, Paul Gauguin Cruises, Silversea Cruises, SeaDream Yacht Club, Seabourn and Royal Caribbean International.