Pieteikties jaunumiem

Saņemiet jaunāko informāciju un speciālos piedāvājumus!

MEKLĒT

Ar Costa Cruises kuģiem šovasar Rīgā ieradušies līdz pat 20,000 tūristu


Šī nedēļas nogale, 31. augusts, būs pēdējā reize šovasar, kad kruīza kompānijas Costa Cruises laineris Costa Pacifica piestās Rīgas ostā. Šogad Costa Pacifica ir apmeklējis Rīgu jau sešas reizes, atvedot līdz pat 20,000 pasažieru. Kopumā Baltijas jūrā šovasar kursē pieci Costa Cruises laineri, kas ir lielākais vienai kompānijai piederošo kruīza kuģu skaits šajā reģionā.


Rīgas Brīvostas dati liecina, ka Costa Pacifica ir lielākais pasažieru kuģis, kas šovasar piestājis Rīgas ostā un Costa Cruises ir lielākā kruīzu kompānija, kas šovasar apmeklē Rīgu. Costa Cruises pasažieri veido apmēram 25% no visu Rīgas ostā piestājušo kruīza pasažieru skaita (sīkāka informācija:  http://ejuz.lv/brivostasdati).

Kitija Gitendorfa, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente: “Mēs priecājamies, ka Rīgā piestāj arvien vairāk kruīza kuģu, un esam lepni sadarboties ar tādām pasaules mēroga kruīza kompānijām kā Costa Cruises. Rīgai ir daudz, ko piedāvāt saviem viesiem, un mēs esam pārliecināti, ka tie, kas Rīgu ir iepazinuši, vēlēsies šeit atgriezties.”

Costa Cruises kuģi Rīgā piestāj kopš 2006. gada, bet laineris Costa Pacifica šajā maršrutā kursē no 2011. gada. Kuģis ir būvēts 2009. gadā, tā kopējais garums ir 290 metri un tonnāža sasniedz 114 500 tonnas, uz 14 klājiem ir kajītes kopumā 3 780 pasažieriem.

Nākamajā gadā Costa Pacifica plāno apmeklēt Rīgu septiņas reizes, un kopējais atvesto pasažieru skaits var sasniegt 26 000. Itālijas uzņēmumu Costa Cruises Latvijā pārstāv SIA Baltic GSA.

Jau 65 gadus Costa Cruises laineri ceļo pa pasaules jūrām, piedāvājot neaizmirstamas brīvdienas ar izsmalcinātu itāļu stilu, viesmīlību un ēdināšanu. Uzņēmuma flotē, kas ir lielākā Eiropā, ietilpst 14 laineri, kas kuģo zem Itālijas karoga. 2014. gada oktobrī tai pievienosies jauns kuģis. RINA (Itālijas Kuģniecības reģistrs) piešķīris Costa Cruises BEST4, integrētu brīvprātīgās sertifikācijas sistēmu, kas apstiprina sociālo atbildību (SA 8000, piešķirts 2008. gadā), attieksmi pret vidi (UNI EN ISO 14001, 2004), drošību (OHSAS 18001, 2007) un kvalitāti (UNI EN ISO 9001, 2008). Visi Costa Cruises kuģi saņēmuši RINA Green Star atzīmi, kas apliecina, ka tie ievēro visaugstākos vides aizsardzības standartus.

SIA Baltic GSA Baltijas valstīs pārstāv lidsabiedrības, kruīza kuģu operatorus, viesnīcu ķēdes, autonomas un citus tūrisma pakalpojumu sniedzējus. Baltic GSA ir šo uzņēmumu vietējais pārstāvis un risina visus jautājumus, kas saistīti ar pārdošanu, mārketingu, biļešu rezervāciju, atbalstu ceļojumu aģentūrām. Starp Baltic GSA pārstāvētajiem uzņēmumiem ir Beļģijas lidsabiedrība Brussels Airlines un kruīza kuģu operatori Carnival Cruise Lines, Costa Cruises, Cunard Line, Princess Cruises, P&O Cruises, Royal Caribbean International un Silversea Cruises.

 
 
Costa Pacifica
Costa Pacifica
 
Costa Pacifica
Costa Pacifica
← atpakaļ

Representation Specialist Baltic GSA is a proud partner of Brussels Airlines, Ethiopian Airlines, CarTrawler, AmaWaterways, Carnival Cruise Line, Costa Cruises, Cunard Line, CroisiEurope, Holland America Line, MSC Cruises, Norwegian Cruise Line, Princess Cruises, P&O Cruises, Paul Gauguin Cruises, Silversea Cruises, SeaDream Yacht Club, Seabourn and Royal Caribbean International.